Bratislavská Reštaurácia - Bratislava flagship restaurant

Kto nebol v Bratislavskej reštaurácii - Flag Ship nepozná Bratislavu!
#flagshipbratislava

Novinky

Promočné menu 2023

Promočné menu si môžete zostaviť podľa vlastnej chuti z nášho jedálneho lístka - rezervujte si miesta mailom bratislavska@slovakpub.sk alebo telefonicky +421 917 927 673 Pripravili sme pre vás aj rokmi overené a obľúbené sviatočné menu.

Objednávajte na našom novom e-shope

Naše jedlá si už môžete objednať priamo od nás, aj s dovozom. Na stránke si možete objednať aj naše obedové menu, ktoré vám radi privezieme: https://slovenskejedlo.sk

29.8. a 1.9. Máme otvorené! :)

Tešíme sa na Vašu návštevu aj počas sviatkov! Prídťe potešiť svoje chuťové poháriky. Čakáme Vás od 12:00 - 22:00 :)

Koniec používaniu vajec z klietkového chovu!

Od augusta 2020 prijímame záväzok ukončiť používanie vajec z klietkového chovu. Staneme sa tak na Slovensku jednými z mála prevádzok, ktoré sa rozhodli oficiálne chrániť sliepky vo svojej dodávateľskej sieti pred krutosťou klietkového chovu.

Otváracie hodiny LETO 2020

Novinka! Rozvoz piva až ku Vašim dverám

Dovezieme naše pivo v skle, v 1 l plastových fľašiach, či 5 l súdkoch až ku Vašim dverám. Rozvoz každý utorok a štvrtok. Objednávky: 0907717031

Sme otvorení!

Od 20/5/2020 sme v plnej prevádzke - otvrená je Bratislavská reštaurácia Flagship, otvrená je letná terasa a otvorené sú aj priestory Kláštorného pivovaru. Tešíme sa na Vás!

Veľká Noc vo Flagshipe

Cez Veľkonočné sviatky sme pre Vás otvorení! Počas Veľkej noci špeciálne jahňacie menu. Na Zelený štvrtok narazíme zelené pivo! Tešíme sa na Vás a na Vašich blízkych počas sviatočných dní.

Slávnostné narazanie nového tmavého ležiaku

Pozývame fanúšikov poctivého a remeselného piva na slávnostné narazenie nášho nového tmavého ležiaku.

Menu na promócie

Prídťe na promočné menu do Bratislavskej reštaurácie. Polievka: Slepačí vývar so zeleninou a rezancami, Hlavné jedlo: Viedenský teľací rezeň podávaný s tradičným slovenským zemiakovým šalátom, Dezert: Domáca jablková štrúdľa alebo zmrzlinový pohár (2 kopčeky domácej zmrzliny z našej Kaviarne F.X.Messerschmidt podľa dennej ponuky)

Tmavý kláštorný ležiak Ivan 14°na pípe!

V decembri nám na krátky čas vypadol tmavý Ivan 14°. Hold, chutí. Opäť na pípe! Tmavý nepasterizovaný spodne kvasený špeciál z rúk Romana Kozáka. Pod prísnym dohľadom p. Ivana Chramosila. Už viete, prečo tmavý Ivan?

"Piánko" streda

Od februára obnovujeme naše pianko stredy. Príďte si vychutnať naše jedlá za tónov klavíra.

Hľadáme upratovačku

Hľadáme posily! Náš objekt sa rozšíril o ďalšie poschodie a my hľadáme pani upratovačku do tímu. Práca na 5 dní, od rána do 12:00 do obeda, tým že budú dve, dajú sa variovať voľné dni podľa potreby. Veľa schodov, veľa práce, ale stabilný, slušný kolektív a zamestnávateľ tiež. Tešíme sa na Vás! bratislavska@slovakpub.sk 0917 582 120

Ochutnajte prvý jarný pivný špeciál!

Naša ponuka sa v piatok 11. marca rozšíri o špecialitu – polotmavý ležiak Zlatý Bažant Marcové 13%! Vedeli ste, že tradícia marcového špeciálu pretrváva už od 16. storočia? Už starí pivovarníci rok čo rok pripravovali v tomto období pivo, ktoré v sebe spájalo to najlepšie, čo úrodné polia ponúkali. Príďte ochutnať!

Kláštorné pivo

V roku 2016 sme v priestoroch kláštorných pivníc pod Flagshipom spustili výrobu nášho domáceho piva a sprístupnili Kláštorný pivovar. V decembri sme uvarili prvý Kláštorný ležiak 11°. Títo traja sládkovia sa podpísali pod jeho chuť a strážia jeho kvalitu.

Rozširujeme priestory, rozširujeme náš tím!

Piatok 25/9/2015 do 14:00 Zatvorené!

Radi by sme oznámili našim zákazníkom, že z dôvodu výmeny elektromerov budú všetky objekty na Nám. SNP 8-10 odstavené od elektriny a naša prevádzka bude tiež uzatvorená až do 14:00 hodiny! Odporúčame obedové denné menu v Slovak pube alebo obedovú polievku v Kaviarni Messerschmidt. Vopred sa ospravedlňujeme a ďakujeme za Vašu priazeň!

Piatok 25/9/2015 do 14:00 Zatvorené!

Radi by sme oznámili našim zákazníkom, že z dôvodu výmeny elektromerov budú všetky objekty na Nám. SNP 8-10 odstavené od elektriny a naša prevádzka bude tiež uzatvorená až do 14:00 hodiny! Odporúčame obedové denné menu v Slovak pube alebo obedovú polievku v Kaviarni Messerschmidt. Vopred sa ospravedlňujeme a ďakujeme za Vašu priazeň!

Korunovačné slávnosti vo Flaghsipe

Priamo z Waterloo pochoduje napoleonové vojsko do Bratislavy. V sobotu 27/6/2015 príde celá rota vojakov priamo do Flagshipu. Načo? Na pivo:). na chvíľu sa prenesieme do inej doby. Bude aj streľba. Pivo nikdy nebude zaujímavejšie:).

Sledujte hokej na našom centrálnom plátne a TV obrazovkách!

Hokejové zápasy budeme púšťať na centrálnom plátne na pódiu Bratislavskej reštaurácie. Hostiteľské české Krušovice budú po celý čas za akciovú cenu a rozšírili sme našu ponuku aj o národné špeciality. Tešíme sa na ukrajinskú Bulbash vodku top kvality alebo americký hamburger.

Pletenie korbáčov na Biofarme

Na Zelený štvrtok v Bratislavskej reštaurácii

Reklamné predmety BARtislava

Iba u nás a v Slovak pube. Spomínajte na Bratislavu.

Prvá slovenská whisky vyrobené v Hniezdnom v pravej pálenici!

Ochutnaj prvú pravú slovenskú whisky, pripravené sú bonusové darčeky.

Akcia Daruj krv stále trvá!

Príďte nás navštíviť

Naspäť hore

Sme členom bratislavskej organizácie

Odporúčame: